Новини та оголошення

    
     КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ЧЕРВНЯ
    Режим карантину у Центральноукраїнському національному технічному університеті продовжено до 16 листопада 2020 року, проте можливе послаблення протиепідемічних заходів. Навчальний процес в університеті, як і раніше, здійснюватиметься в дистанційному форматі.
     Продовження карантину в ЦНТУ пов’язано з продовженням карантину та запровадженням режиму надзвичайної ситуації на всій території України (які, в свою чергу, запроваджені рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайної ситуації від 25.03.2020 № 12702/2/1-20 з метою посилення боротьби з поширенням інфекції коронавірусу COVID-19).
     Для запобігання захворювання студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу заборонено проведення масових спортивних та культурних заходів у приміщеннях університету та в приміщеннях гуртожитків. Освітній процес продовжується із використанням дистанційних технологій навчання.

    
     ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
     Додаткові консультації з відповідних дисциплін (теоретична механіка, опір матеріалів, механіка матеріалів і конструкцій, технічна механіка, теорія машин і механізмів, деталі машин) надають викладачі кафедри. Контактну інформацію з викладачами кафедри можна знайти на сторінці Склад кафедри.
     Нагадуємо, що всі навчальні матеріали, а також силабуси дисциплін розміщені в системі дистанційної освіти MOODLE
© 2021 KNTU